Haber Tahtası

Ak Parti'nin Çekerek Aday Adayları Belli Oldu

ak-partinin-cekerek-aday-adaylari-belli-oldu


01 Kasım 2013 Cuma 18:27

         Ak Parti Çekerek Belediye Başkan Aday Adayları Ak Parti İlçe Başkanlığı’nda düzenlenen toplantı ile tanıtıldı.

         Toplantıda Ak Parti Çekerek Belediye Başkan Aday Adaylığı için İl Genel Meclis Üyesi Ahmet Ünsal, Selviler Petrolleri sahibi Çetin Selvi, memur Osman Ocak ve memur

İbrahim Yücel’in resmi olarak başvuru yaptığı açıklandı.

         ADAY ADAYLARI SÖZ HAKKI ALDI         Toplantının devamında sırasıyla söz hakkı alan aday adayları kendilerini tanıtım düşüncelerin ifade ettiler.

         Ahmet Ünsal, yaptığı konuşmada seçimin birlik ve beraberlik içinde geçmesi yönünde temennilerde bulunarak “kim seçilirse seçilsin Ak Parti için çalışalım. Hayırlısı neyse o olsun…” şeklinde konuştu.

         Çetin Selvi, Çekerek Belediyesi’ni Ak Parti’nin alması gerektiğini belirterek “Sayın ilçe başkanım, sevgili dostlar;

         2002 Yılında Ak Parti’mizin Çekerek ilçe teşkilatında kurucular kurulunda görev aldım. Devamında Ak Parti’mizin çeşitli kademelerinde görevime devam ettim. Dostlar 30 mart 2014 yılı yerel seçimleri için Ak Parti’mizden ilçeme hizmet etmek için aday adayı oldum. Bu göreve talip olurken ise mevcut Belediye Başkanını çalışmalarını ve ilçemize yaptıklarını inceledim. Mevcut başkanımız ilçemize güzel kaldırımlar yaptı. Kendisine bu çalışmalarından dolayı teşekkür ediyorum. Ancak şu var ki Çekerek ilçemizin kaldırımların dışında da çok acil hizmetlere ihtiyacı var. Bu hizmetleri ve yatırımları da ilçemize katabilmemiz için Ak Parti iktidarımızla uyumlu çalışan bir belediyeden geçiyor. Kısaca önümüzdeki dönem de Çekerek Belediye Başkanımızın Ak Parti’mizden olması gerekli. Çünkü İlçemizde Ak Parti’miz kazanırsa Çekerek kazanır. Çekerek kazanırsa bizler kazanırız. Rabbim yar ve yardımcımız olsun” dedi.

         Osman Ocak ve İbrahim Yücel ise kendilerini tanıtarak Çekerek için kendilerinin doğru bir aday olduğu yönün de konuşmalarını sürdürdü.

     Haber okunma sayısı: 1761 Haber Kaynağı: çsgYazdır

YORUM EKLE

Yorum Başlığı

Yorum

YORUMLAR

Tüm Yorumlar
  • Bu habere henüz yorum yapılmamış. İlk yorum yapan siz olun.

DİĞER HABERLER


ÇOK OKUNANLAR

Listelenecek kayıt bulunamadı

YOZGAT - HAVA DURUMU

YOZGAT

FOTO GALERİ

VİDEO GALERİ

ANKET

Çekerek Belediyesi'nin çalışmalarını nasıl buluyorsunuz?

Çekerek Belediyesi'nin çalışmalarını nasıl buluyorsunuz?

Ankete Katıl Sonuçlar