Millet Bahçesine adım adım

Millet Bahçesine adım adım
14 Temmuz 2020 Salı - 0 kez okunmuş
Facebook 0 Twitter 0

Çekerek Belediye Başkanı Eyyüp Çakır, Millet Bahçesi’nin ihale sürecinin tamamlandığını belirterek, çalışmaların bir yıl içerisinde bitirilmesinin planlandığını söyledi.
Çekerek’te yapımı planlanan Millet Bahçesi projesiyle ilgili ihale yapıldı. Millet Bahçesi projesi için 22 firma ihaleye katıldı. 176 bin 726,60 metrekare Peyzaj Alanı, 3 bin 970,74 metrekare Sosyal Donatı alanlarıyla bölgenin en büyüğü konumunda olacak Millet Bahçesi ile ilgili çalışmalara yer tesliminin ardından başlanılacak.
Çekerek Belediye Başkanı Eyyüp Çakır, proje içerisinde Bilim Merkezi, Millet Kıraathanesi, Seyir Terasları, Yüzer İskeleler, Tekne Turları, Mesire Alanları, Yürüyüş Yolları, Çocuk Oyun Parkları, Yöresel Ürünler Pazarı, Kır Bahçelerinin bulunduğunu kaydetti.
Başkan Çakır, ‘’Projemiz tamamlandığında Çekerek’i turizmin merkezi haline getirecek özelliklere sahip Millet Bahçesi olacak. Çekerek Millet Bahçesi projesi hemşehrimiz, gururumuz, Cumhurbaşkanı Yardımcımız Sayın Fuat Oktay beyefendinin destekleriyle gerçeğe dönüşüyor. Gerek Yozgat için gerekse Çekerek için her zaman bizim yanımızda olan ve bizzat projeleri yakından takip ederek gerçekleşmesini sağlayan Cumhurbaşkanı Yardımcımıza çok teşekkür ediyorum’’ dedi.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Sayfalar

Bu sitedeki tariflerin izinsiz kopyalanması yasaktır.