Çekerek’te Akaryakıt istasyonu İlçe protokolünün katıldığı törenle hizmete açıldı.
Atatürk Bulvarı üzerinde hizmete giren Soil Petrol akaryakıt istasyonunun açılış kurdelesini Çekerek Belediye Başkanı Eyyup Çakır, Özükavak Belediye Başkanı Oğuz Ünal, Akparti Çekerek İlçe Başkanı Mehmet Akkan, Soil Şirket Sahibi Beşir Acer, Yozgat Esnaf ve Satkarlar Birlik Başkanı Latif Altun,Sorgun Şöförler Odası Başkanı İsmail Kaplan birlikte kesti.
İşadamları Hasan Şahin ve Mehmet Canpolat , kendi memleketine yatırım yaptıkları için mutluluk duyduklarını söyleyerek, açılış davetine katılan herkese teşekkür ettiler. Çekerek Belediye Başkanı Eyyup Çakır ise yapılan yatırımın ilçe halkına hayırlı olmasını dileyerek, ”Hızla büyüyen ilçemizde iş ve istihdamı sağlayan iş adamlarına ve esnafa çok teşekkür ederim. Hasan Şahin ve Mehmet Canpolat’a da kendi ilçelerini unutmayarak böyle bir tesisi kazandır-dılar. Hayırlı olsun” diye konuştu.
Açılış törenine Çekerek Belediye Başkanı Eyyup Çakır,Özükavak Belediye Başkanı Oğuz Ünal, Akparti Çekerek İlçe Başkanı Mehmet Akkan, Soil Şirket Sahibi ve çok sayıda esnaf ve vatandaş da katıldı. Haber Merkezi

By admin

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir